Leiden Loves Science

In het kader van het 444-jarig bestaan van de Universiteit Leiden, vindt op Valentijnsavond ‘Leiden Loves Science’ plaats. In het Rijksmuseum van Oudheden delen wetenschappers die avond hun liefde voor diverse onderwerpen zoals Egypte, regeneratieve geneeskunde, het menselijk brein en de Ruimte. Ontmoet hoogleraren en kenners in eigen persoon en ontdek wat Leiden in haar volle breedte op wetenschapsgebied te bieden heeft.

Gevarieerd programma

Van het programma gaat het hart zeker sneller kloppen. Bezoekers kunnen genieten van vele liefdesverklaringen aan de wetenschap door wetenschappers uit alle faculteiten van de universiteit. Bezoek de schatkamer van ontdekkingen, doe mee aan de Pubquiz of woon de lezing in de Tempelzaal bij van de Australische professor Melissa Little, Leidse eredoctor 2019, en de wereldberoemde Leidse professor Christine Mummery. Zij delen hier graag hun liefde voor stamcellen en regeneratieve geneeskunde.

Gratis toegankelijk

De avond in het Rijksmuseum van Oudheden is gratis toegankelijk. Neem familie, vrienden of valentijnsdate mee. Vanaf 18.30 uur tot 22.00 uur in het Rijksmuseum voor Oudheden, Rapenburg 28 in Leiden. Het complete programma is te vinden op leidenlovesscience.nl.

 

 

 

 

 

 

 

Lees elke dag het laatste nieuws

Ontdek dagelijks gratis een samenvatting met het laatste toeristische nieuws van wereldwijde bestemmingen, hotels, vliegmaatschappijen en touroperators.

"*" geeft vereiste velden aan

Hoe spreken wij jou aan?*
Naam
Hidden
Stuur mij elke dag het laatste reisnieuws*
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

 

Comments are closed.