Begin juli verschijnt bij uitgeverij Kluitman Bobbi naar de camping, het nieuwste zomerse Bobbi-boek van schrijver en illustrator Monica Maas.
Kamperen is populair
Kamperen is weer populairder dan ooit! Gezinnen trekken erop uit met de tent of caravan, in binnen- of buitenland. In deze vrolijke titel gaat Bobbi met al zijn vriendjes naar de camping. Daar gaat alles net een beetje anders dan thuis. Hét ideale voorleesboek voor elk gezin dat graag op vakantie gaat met de tent of caravan!
Bobbi is een erg populair beertje. Bij uitgeverij Kluitman zijn al meer dan vijftig boeken over hem verschenen, en in totaal werden daar al twee miljoen exemplaren van verkocht. De Bobbi-boeken worden getekend en geschreven door de op Texel woonachtige Monica Maas.
Bobbi naar de camping, tekst en illustraties Monica Maas. Prijs: € 8,50. 32 pagina’s. Verschijnt in juni 2021. ISBN: 9789020684650