IHG lanceert IHG® business rewards

IHG lanceert IHG® business rewards, het grootste getrouwheidsprogramma ter wereld voor bookers. Een nieuw wereldwijd reserveringsprogramma voor zakelijke reizigers in de schoot van IHG® Rewards Club dat punten toekent aan alle boekingen voor zakenreizigers

ihg-business-rewards

Hotelboekingen

InterContinental Hotels Group (IHG) heeft vandaag de lancering aangekondigd van IHG Business Rewards, voortaan onderdeel van het grootste getrouwheidsprogramma voor hotelboekingen ter wereld, IHG Rewards Club. IHG Business Rewards is een nieuw, wereldwijd programma voor zakelijke boekingen dat punten toekent aan alle in aanmerking komende business-gerelateerde reserveringen zoals bijvoorbeeld gastenkamers, vergaderzalen en evenementen in de meer dan 4.700 IHG-hotels wereldwijd.

 

ZIE OOK: IHG eerste met gratis wifi voor trouwe gasten

 

Dit programma richt zich in het bijzonder op boekers, d.w.z. leden die kamers, vergaderzalen en evenementen in naam van anderen reserveren. IHG Business Rewards zal aan leden IHG Rewards Club-punten toekennen voor hun B2B-transacties en dit voortaan met één enkel programma dat overal geldig is. Op die manier kunnen alle IHG-boekers probleemloos en waar ook reserveren in deelnemende IHG-hotels.

 

 

IHG Business Rewards-leden zullen nu hun puntensaldo én hun boekingen via één enkel account kunnen raadplegen – op die manier kan één en dezelfde lidmaatschapskaart voor zowel IHG Rewards Club als IHG Business Rewards worden gebruikt om te reserveren bij en te verblijven in alle deelnemende IHG-hotels. Meerdere accounts beheren is nu voltooid verleden tijd en voortaan wordt punten verzamelen de spreekwoordelijke ‘wandeling door het park’.
ihg-business-rewards-zw
IHG Business Rewards-leden zullen bij elke boeking punten verdienen – ongeacht of zij nu een kamer, een grote vergaderzaal of iets anders reserveren. Verder bestaan er geen drempels of minimumbedragen. Alle reserveringen met IHG Business Rewards zullen meetellen om de IHG Rewards Club Gold of Platinum status te bereiken op voorwaarde dat hetzelfde lid reserveert bij en verblijft in een IHG-hotel.

Susanna Freer Epstein, SVP Customer Loyalty Marketing, IHG, verklaarde:

IHG Business Rewards is onze manier om ‘dank u’ te zeggen aan onze leden voor hun trouw en hen voor hun loyaliteit te bedanken.

Doordat wij onze regionale getrouwheidsprogramma’s hebben gebundeld, bieden wij onze leden een soepelere, meer gepersonaliseerde ervaring, daar wij ons bestaande IHG Rewards Club getrouwheidsprogramma en infrastructuur, puntenverwerkingssysteem en partners bij wie punten kunnen worden verzilverd naar een hoger niveau tillen.

Onze leden beginnen vanaf nu punten te verdienen en hebben toegang tot alle beschikbare inruilopties die in de wereldwijde IHG Rewards Club catalogus vermeld staan, gaande van verblijven in hotels, vliegtuigtickets en elektronica tot merkproducten en maaltijdcheques. IHG Business Reward leden zullen ook kunnen genieten van de gebruikelijke speciale aanbiedingen en promoties.

 

 

IHG Business Rewards consolideert de voordelen van vier regionale programma’s: Booker Rewards Club, BusinessClub/AGENT, Elite Diamond Club en IHG Meeting Rewards, en haalt het beste uit alle vier.

Comments are closed.